Alkomat AlcoDigital ONE - specyfikacja

Kluczem do zadowolenia przy korzystaniu z alkomatu jest przede wszystkim jego umiejętne dostosowanie do swoich wymagań. Gdy konieczne jest wykonanie badań przesiewowych na dużej grupie ludzi, wykorzystanie klasycznego alkomatu osobistego z pewnością nie jest najlepszym tropem. W odniesieniu do tego zagadnienia warto przyjrzeć się bliżej specyfikacji urządzenia pomiarowego AlcoDigital ONE. Jest to model wyposażony w specjalny sensor elektrochemiczny, przystosowany do pracy w aż dwóch trybach - aktywnym oraz pasywnym.

Alkomat AlcoDigital ONE - zalety

Wybierając alkomat należy odpowiednio przemyśleć całą transakcję, ponieważ jest to inwestycja w późniejsze kontrole. Wybierając tak powszechnie znany model, jak właśnie AlcoDigital ONE można być spokojnym o komfort przeprowadzania badania. Należy przy tym zwrócić uwagę, jak wygodnie korzysta się z takiego alkomatu. Po stronie osoby przeprowadzającej badanie leży jedynie obowiązek włączenia alkomatu i stosowania się ściśle do zaleceń producenta związanych z eksploatacją. Natomiast wszystko inne to efekt nienagannego działania alkomatu.

Alkomat AlcoDigital ONE - cena

Nowoczesny alkomat przesiewowy AlcoDigital ONE został wykonany w taki sposób, aby jego obsługa nie sprawiała problemu użytkownikom. Oznacza to, że nawet przy wykorzystywaniu profesjonalnym nie trzeba posiadać dużego przeszkolenia, aby skutecznie prowadzić czynności pomiarowe z aktywnym wykorzystaniem alkomatu. Cena urządzenia jest zatem w pełni adekwatna do jakości, a klient nie może mieć wrażenia, że kupuje kota w worku. Ten model to jedna z najlepszych propozycji tego typu na rynku.

Świetny alkomat w rozsądnej cenie. Oczywiście jak się kupuje sprzęt z górnej półki to nie można oczekiwać że będzie kosztował grosze, ale tu jest naprawdę naprawdę przyzwoicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu

Nikola

Polecam bardzo model Alcodigital ONE. gdy ktoś potrzebuje czegoś takiego do przedsiębiorstwa żeby zwyczajnie sprawdzać czy pracownicy są trzeźwi, to oprócz tego urządzenia chyba nie ma lepszego.

Jowita

Jakość serio jest petarda. Wszystko działa jak należy, alkomat nie zacina się i bardzo sprawnie można przy jego użyciu przeprowadzać potrzebne pomiary jeden po drugim. Super!!

Łukasz

Model alcofind one to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Sprawdza się przy mierzeniu nawet dla mega wymagających. tutaj nie ma żadnych przerw w pomiarach, jedziemy jeden po drugim i nie ma problemu z tym absolutnie żadnego. polecam ten model

Klaudia