Alkomat AlcoLook - Specyfikacja

Wśród popularnych alkomatów należy wyróżnić alkomaty przeznaczone do użytku profesjonalnego, które zostały wyposażone w wydajne podzespoły już na etapie produkcji. Doskonałym przykładem takiego urządzenia jest model AlcoLook, wyprodukowany przez doświadczonego producenta. Już przy zakupie należy zwrócić uwagę przede wszystkim na imponującą specyfikację techniczną, ponieważ jest to urządzenie bardzo zaawansowane technologiczne. Charakterystyczna budowa modelu AlcoLook sugeruje, że wszystkie pomiary można przeprowadzić bez konieczności wykorzystania ustnika.

Alkomat AlcoLook - Zalety

Alkomat AlcoLook jest pomiarowym urządzeniem bezkontaktowym, co w przypadku użytku masowego jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Brak ustnika to także brak konieczności jego wymiany po każdym pomiarze, co bardzo pozytywnie wpływa na szybkość przeprowadzania całej kontroli. Alkomat AlcoLook z powodzeniem może być wykorzystywany np. w zakładach pracy, kiedy to przedsiębiorca musi skontrolować stan trzeźwości swoich pracowników. Kolejną zaletą korzystania z tego urządzenia jest obecność szybkiego w obsłudze wskaźnika ewentualnej obecności alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat AlcoLook - Cena

Dopracowana w każdym szczególe specyfikacja techniczna nie oznacza, że korzystanie z popularnego modelu AlcoLook jest nadmiernie skomplikowana. Czytelny cyfrowy wyświetlacz w wartościach liczbowych pokazuje wynik badania. Nie trzeba długo czekać na rezultat, dlatego poszczególne pomiary mogą po sobie następować kolejno jeden po drugim. Cena tego alkomatu jest adekwatna do jego jakości. Jedno jest pewne - ta propozycja jest świetną inwestycją, jeśli zależy Ci na zachowaniu pełnej płynności przeprowadzania pomiarów w każdej sytuacji

Bardzo dobry alkomat. Wysoka jakość bez zarzutu. Dobrze leży w dłoni - z tego co słyszałam pracownicy nie mają również problemów z używaniem.

Małgorzata

Polecam. Zakup udany, szybka wysyłka i towar zgodny z opisem. Jakość jak najbardziej na plus. widać że towar dobrej jakości ładnie zrobiony.,

Sandra

Porządny alkomat do wielu pomiarów w krótkim czasie. Dobrze, że jest bez ustnika bo nie ma jakichś dodatkowych problemów i zachodu z wymianą. Polecam wszystkim wymagającym który chcą kupić dobry alkomat.

Maciej

Idealny na potrzeby firmy do skontrolowania trzeźwości pracowników. Może na samym początku wydaje sie że trzeba trochę zainwestować, ale na swoim przykładzie widzę, ze wydatek szybko się zwraca.

Borys